Urban Terror

Urban Terror 4.2.006

Nic tak nie relaksuje jak porządna strzelanina

Zalety

  • Dużo rodzajów broni
  • Działa także na słabszych maszynach
  • Bardzo dużo serwerów o różnym poziomie zaawansowania graczy

Wady

  • Silnik graficzny ma już swoje lata

Bardzo dobry
8

Urban Terror to darmowa strzelanka FPS online. Ta sieciowa gra przenosi nas w sam środek walki pomiędzy terrorystami, a oddziałem specjalnym.

W Urban Terror wcielamy się albo w terrorystę, albo w członka oddziału specjalnego. Nasz bohater ma do dyspozycji cały arsenał broni, a nawet hełmy i kamizelki z kewlaru. Sterowanie postacią jest takie jak w większości tytułów tego gatunku (klawiszami AWSD), a dla początkujących adeptów wirtualnego strzelania dostępny jest samouczek.

Urban Terror nie jest nudną grą nastawioną na maksymalnie realne oddanie warunków panujących na polu walki. Na ekranie świszczą kule i trudno o chwilę spokoju. Gra oparta jest na leciwym już silniku Quake 3 Arena. Sprawia to, że jakość grafiki nie zachwyca, ale dzięki temu gra działa bardzo płynnie nawet na wolniejszych komputerach.

Rozgrywka w Urban Terror odbywa się za pośrednictwem Internetu. Do wyboru mamy wiele serwerów. Niezależnie od pory dnia czy nocy, zawsze można znaleźć grę na odpowiadającym nam poziomie. Dostępne są standardowe tryby, takie jak walka drużynowa, czy zdobywanie flagi znane z innych produkcji tego typu.

Urban Terror to porządna strzelanina, dostarczająca sporo zabawy. Szczególnie zadowoli posiadaczy słabszych maszyn, innych może zniechęcać nieco archaiczna grafika.

Najczęściej pobierane Akcji na mac

Więcej
Urban Terror

Download

Urban Terror 4.2.006

Opinie użytkowników o Urban Terror